Jednoduché řešení pro úspěšné podnikání

ERP řešení artipa.Universus nabízí svojí modularitou možnosti, které promítá do každodenního provozu retailového obchodníka. Na prodejce z oblasti retailu, je také Universus zaměřen. Je zpracován tak, aby přinášel uživatelům pohodu, rychlost a přehled o aktuálním dění interního či externího rázu. Originálně přistupuje k výměně dat mezi centrálou a pobočkami, s propracovaným synchronizačním modulem.

Rychlá rozšiřitelnost jednotlivých modulů. Nadstavby.
Jednoduchost ovládání programu i administrace, tzv. „na tlačítko“.
Off-line synchronizace dat v režimu centrála – pobočka.
Výhodná cena díky SaaS.

artipa.Universus je systém s jednoduchým ovládáním. Soustředí se na rychlost zpracování dat a efektivitu při práci s ním. Vyniká svoji nenáročností v přístupu k databázím.

Systém slouží pro práci na centrále a pobočkách. V případě možného výpadku online spojení z pobočky je zachován přístup k databázi a k dodatečné synchronizaci dojde po opětovném zprovoznění konektivity na centrálu. Celá architektura systému artipa.Universus je navržena jako distribuovaný systém s asynchronní off-line synchronizací.

Universus je poskytován ve variantách:

On-premise model – systém je instalován na serverech zákazníka. Tento musí mít interní zdroje na provoz a údržbu celé dodávky. Na upgradech, aktualizacích a úpravách systému se podílí zákazník společně s artipa.software.
SaaS model (System as a Service) – ERP systém je dodáván vzdáleně (např. přes Internet). Aktualizace a upgrady systému poskytuje artipa.software. Celý systém provozujeme na vlastních serverech v hostingovém centru v Praze.