square X400 white

Služby sítě X.400

artipa X.400 je služba pro zasílání zpráv a spolupráci, navržená tak, aby pomohla zákazníkům artipa efektivněji komunikovat. Díky našemu strategickému technologickému a obchodnímu partnerovi GTT umožňujeme odesílání a příjem elektronické výměny dat (EDI), prostřednictvím sítí X.400. Jedná se o službu se zaručenou kvalitou, která je určená pro korporace nebo poskytovatele EDI, kteří chtějí outsourcovat implementaci, údržbu a každodenní provoz svého interního/externího EDI systému a chtějí svým interním uživatelům poskytnout bezpečný přístup do celého světa. Jde o výkonný a životně důležitý obchodní nástroj, který je flexibilní pro přenos široké škály dat ve formátu X.400. Se službou lze implementaci, údržbu a každodenní provoz interního systému zasílání zpráv plně outsourcovat. Je založen na internetové technologii a implementován na centrální platformě, která je uživatelům široce dostupná prostřednictvím artipa API. Nabízí neomezený dosah k jakékoliv komunitě X.400 protokolu prostřednictvím propojení s dalšími branami. Zabezpečené a centrálně umístěné poštovní schránky X.400 jsou vytvářeny vaším jménem. Protože se jedná o nepřetržitou službu, společnosti artipa a GTT službu monitorují a poskytují zákaznickou podporu v režimu 24/7. artipa tak dodává X.400 infrastrukturu do světa IP a úzce spolupracuje s EDI partnery na celé planetě.

X400 var 2024 cz

Oč ve světě protokolu X.400 jde?

X.400 je sada protokolů definujících standardy pro systémy e-mailových zpráv. Byl definován ITU-TS (International Telecommunications Union—Telecommunications Sector) v roce 1984 a znovu v revizi 1988. Používá se jako alternativa k běžnějšímu e-mailovému protokolu zvanému Simple Mail Transfer Protocol (SMTP). X.400 je složitější technologie než SMTP.

Komu je služba artipa X.400 určena?

Všem, kteří provozují vlastní EDI řešení v rámci své organizace nebo pro vlastní zákazníky a potřebují X.400 adresu (službu), pomocí které mohou komunikovat EDI data s partnery jiných sítí X.400

Jaká je její cena?

Cena služby se vždy stanovuje individuálně. Zpravidla se jedná o měsíční poplatek, který vychází z počtu přenesených zpráv nebo jejich objemu. V případě zájmu zpracováváme zájemci cenovou nabídku na míru jeho potřeb.